Γραμματεία Υπουργικού Συμβουλίου
Ονοματεπώνυμο Περίοδος Απόφαση Υπ. Συμβουλίου
Απόσπασμα από Δημοσίευση στην Επ. Εφημερίδα της Δημοκρατίας
κ. Κύπρος Κυπριανού 1/9/2020 - σήμερα Αρ. 89.860 και ημερ. 29.7.2020
κ. Μάριος Παναγίδης 15/10/2019 - 31/8/2020 Αρ. 88.362 και ημερ. 15/10/2019
κ. Ηλίας Μαρκάτζης 13/09/2019 - 14/10/2019 (Αναπληρωτής) Αρ. 87.595 και ημερ. 30/5/2019
κα Αθηνά Μιχαηλίδου 25/7/2019 - 12/09/2019 (Αναπληρωτής) Αρ. 87.595 και ημερ. 30/5/2019
κ. Κυπριανός Λούης 05/06/2019 – 24/07/2019 (Αναπληρωτής)
05/04/2019 – 04/06/2019 (Αναπληρωτής)
Αρ. 87.595 και ημερ. 30/5/2019
Αρ. 86.229 και ημερ. 13/11/2018
κα Αθηνά Μιχαηλίδου 05/02/2019 – 04/04/2019 (Αναπληρωτής) Αρ. 86.229 και ημερ. 13/11/2018
κ. Ηλίας Μαρκάτζης 05/12/2018 – 04/02/2019 (Αναπληρωτής) Αρ. 86.229 και ημερ. 13/11/2018
κα Αίγλη Παντελάκη 10/01/2014 - 04/12/2018 Αρ. 76.258 και ημερ. 31/12/2013
κα Ολυμπία Στυλιανού 01/12/2004 - 09/01/2014 Αρ. 61.074 και ημερ. 10/11/2004
κ. Πέτρος Καρεκλάς 02/05/2000 - 30/11/2004 Αρ. 51.588 και ημερ.12/4/2000
κ. Άδωνις Κωνσταντινίδης 03/01/2000 - 04/02/2000 (Αναπληρωτής) Αρ. 51.015 και ημερ. 5/1/2000
κ. Ανδρέας Φυλακτού 01/05/1995 - 02/01/2000 Αρ. 42.468 και ημερ. 19/4/1995
κ. Ανδρέας Πατζηνάκος 15/05/1991 - 30/04/1995 Αρ. 35.515 και ημερ. 9/5/1991
κ. Γεώργιος Χατζηαναστασίου 26/04/1991 – 14/05/1991 (Αναπληρωτής) Αρ. 35.427 και ημερ. 20/4/1991
κ. Παναγιώτης Αδαμίδης 01/09/1990 – 01/04/1991
14/05/1990 – 30/08/1990 (Αναπληρωτής)
Αρ. 34.009 και ημερ. 23/8/1990
Αρ. 33.496 και ημερ. 9/5/1990
Δρ. Ιάκωβος Αριστείδου 12/06/1989 – 13/05/1990 Αρ. 31.801 και ημερ. 18/5/1989
κ. Νίκος Συμεωνίδης 08/08/1985 – 11/06/1989 Αρ. 26.138 και ημερ. 2/8/1985
κ. Παναγιώτης Αδαμίδης 17/05/1965 – 07/08/1985
Back To Top